Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/index.php:1) in /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/libraries/joomla/session/session.php on line 532

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/index.php:1) in /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/libraries/joomla/session/session.php on line 532
„Jak nie czytam, jak czytam!”

Trzy uczennice naszej szkoły – Julia Królicka z IIa, Ilona Parciak z IIa oraz Klaudia Płoska z II TŻiUG. Wzięły udział w I Gminnym Konkursie Fotograficznym „Jak nie czytam, jak czytam!” zorganizowanym przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Chorzelach. Ich zadaniem było zrobienie od 1 do 5 zdjęć, których tematem przewodnim było czytanie i książka.

Fotografie przedstawiały książki i ich czytelników na łonie natury, w otoczeniu roślin oraz owoców. Uczennice zostały wyróżnione dyplomami uznania za udział w/w konkursie.