Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/index.php:1) in /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/libraries/joomla/session/session.php on line 532

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/index.php:1) in /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/libraries/joomla/session/session.php on line 532
Konkurs „Twórczość Henryka Sienkiewicza

12.05.2016r. w naszej szkole odbył się etap szkolny powiatowego konkursu „Twórczość Henryka Sienkiewicza – wybrane utwory”. Do testu przystąpiło dwadzieścioro dwoje uczniów, którzy zmierzyli się z 46 zadaniami otwartymi i zamkniętymi dotyczącymi zawiłych losów powieściowych bohaterów „Trylogii” i „Krzyżaków”.

Najwięcej punktów uzyskała Agnieszka Smolińska z klasy IIb (37pkt.), na drugim miejscu uplasował się Mateusz Kołakowski z tej samej klasy z 34 punktami. Wysoki wynik uzyskali również: Adrian Burnos z Ia, Marek Chmielewski z Ib, Paulina Pupek z IIb i Alicja Rasińska z IIa.

2 czerwca Agnieszka Smolińska i Mateusz Kołakowski zmierzą się ze zwycięzcami szkolnych etapów konkursu. Życzymy powodzenia naszym uczniom!

 

Joanna Różańska - Tańska