Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/index.php:1) in /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/libraries/joomla/session/session.php on line 532

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/index.php:1) in /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/libraries/joomla/session/session.php on line 532
Rozstrzygnięcie Konkursu „Życie i twórczość Henryka Sienkiewicza”

22.04.2016r. pomieszczenie biblioteki szkolnej stało się areną uczniowskiej rywalizacji, kto lepiej zna biografię Henryka Sienkiewicza i jego utwory.

Uczniowie z klas: ITOT, IIITOT, IZSZw., IIZSZ i IIIZSZ przygotowywali się do konkursu w trzyosobowych grupach, każdy zespół odpowiadał na dwa pytania z życiorysu Henryka Sienkiewicza i trzy ze znajomości powieści „Potop”, „Quo vadis” a także noweli „Latarnik”. Bezkonkurencyjnie wygrali reprezentanci IIITOT, czyli Michał Paszkowski, Karolina Krzykowska i Klaudia Niska. Drugie miejsce zajęli uczniowie klasy ITOT, trzecie ex aeqo IIZSZ i IZSZw. Gratuluję zwyciezcom i cieszę się, że twórczość Henryka Sienkiewicza i jego osoba budzi zainteresowanie wśród naszych uczniów.

 

Joanna Różańska-Tańska