Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/index.php:1) in /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/libraries/joomla/session/session.php on line 532

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/index.php:1) in /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/libraries/joomla/session/session.php on line 532
Szkolny etap konkursu

10.05.2016r. odbędzie się szkolny etap powiatowego konkursu pt.: „Twórczość Henryka Sienkiewicza – wybrane utwory”.

Dwoje najlepszych uczniów będzie reprezentować naszą szkołę w etapie powiatowym. Obowiązuje znajomość Trylogii i Krzyżaków. Więcej informacji można uzyskać u szkolnego bibliotekarza. Osoby chętne powinny zgłaszać swe kandydatury Joannie Różańskiej – Tańskiej do 28.04.2016r.