Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/index.php:1) in /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/libraries/joomla/session/session.php on line 532

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/index.php:1) in /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/libraries/joomla/session/session.php on line 532
Konkurs „Życie i twórczość Henryka Sienkiewicza”

Rok 2016 został ustanowiony między innymi Rokiem Henryka Sienkiewicza. Z tej okazji organizuję konkurs tematycznie związany z postacią Henryka Sienkiewicza i jego twórczością. Więcej informacji na temat przebiegu konkursu zawierają regulaminy. Osoby chętne mogą się zgłaszać do 18.03.2016r.

Joanna Różańska - Tańska