Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/index.php:1) in /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/libraries/joomla/session/session.php on line 532

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/index.php:1) in /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/libraries/joomla/session/session.php on line 532
Konkurs "Wydajemy włąsną książkę" (2)

Zapraszam uczniów do udziału w I przasnyskiej edycji konkursu „Wydajemy własną książkę”. Twoja książka może trafić do unikatowej Biblioteki Białych Kruków i zdobyć tytuł „Złotej książki”. Jury oceni ją w kategorii literackiej, edytorskiej i plastycznej. Czekają atrakcyjne nagrody. Organizatorem jest Biblioteka Pedagogiczna w Przasnyszu. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapoznaj się z regulaminem konkursu lub zapytaj szkolnego bibliotekarza.

Regulamin konkursu >>>

Joanna Różańska-Tańska