Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/index.php:1) in /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/libraries/joomla/session/session.php on line 532

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/index.php:1) in /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/libraries/joomla/session/session.php on line 532
Rozstrzygnięcie Konkursu „Pax.Pal przekleństwa”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie organizowanym przez wydawnictwo Media Rodzina, mającym na celu rozpromowanie serii książek urban fantasy pt. „Pax.Pal przekleństwa”. Zadania konkursowe a także nagrody przysłali organizatorzy.

W dniach 10.06.15r. i 12.06.15r. w szkolnej bibliotece pojawiły się dwie konkurujące ze sobą drużyny: pierwszą tworzyły uczennice IZSZ kucharz a drugą chłopcy z klas IA i IIA. Uczestnicy wykorzystując umiejętność logicznego myślenia i znajomość broszury z treścią książki wykonali zadania łącznie z finałowym wymyśleniem hasła – zaklęcia. Po zapoznaniu się z efektem wysiłków drużyn do dalszego etapu zakwalifikowało się hasło uczennic z IZSZ, które będzie brało udział w dalszej rywalizacji międzyszkolnej.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe ołówki, a zwyciężczynie latarki i pierwszą część książki z serii „Pax. Pal przekleństwa” A.Larsson i I. Korsell.

 

Joanna Różańska-Tańska