Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/index.php:1) in /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/libraries/joomla/session/session.php on line 532

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/index.php:1) in /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/libraries/joomla/session/session.php on line 532
Wyniki konkursu „Życie i twórczość Władysława Stanisława Reymonta”.

27.05.15r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Chorzelach odbył się konkurs nt.: „Życie i twórczość Władysława Stanisława Reymonta”skierowany do uczniów klas zawodowych. Celem konkursu było: popularyzowanie znajomości życiorysu patrona naszej szkoły,

propagowanie wśród młodzieży utworów Władysława Reymonta, a także podnoszenie poziomu czytelnictwa.W konkursie wzięło udział jedenaścioro uczniów z klas IZSZ kucharz i IIZSZ.

Najlepszy wynik osiągnęła Sylwia Zembrzuska z IZSZ kucharz uzyskując 19 punktów, na drugim miejscu uplasowała się Paulina Samsel z IZSZ z sumą 18 pkt., a trzecie miejsce zajęła Paulina Jabłonowska z tej samej klasy z 15 punktami.

Uczniowie mieli 45 minut na rozwiązanie zadań, za które mogli otrzymać w sumie 35 punktów. Cieszy fakt, że uczniowie klas zawodowych znają niezwykłe losy Noblisty – patrona naszej szkoły.

 

Joanna Różańska-Tańska