Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/index.php:1) in /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/libraries/joomla/session/session.php on line 532

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/index.php:1) in /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/libraries/joomla/session/session.php on line 532
Konkurs „Pax. Pal przekleństwa”

Chorzele, 20.04.2015r.

Konkurs

Pax. Pal przekleństwa” to pierwsza część ekscytującej młodzieżowej serii urban fantasy, hitu wydawniczego ze Szwecji. Jest to także poruszająca historia o uczeniu się zaufania i o trudach poszukiwania własnego miejsca.

Czas płynie, a ciemność się pogłębia. Dziwne, niebezpieczne rzeczy zaczynają się dziać w miasteczku Mariefred. Idylliczna szwedzka wioska skrywa pewien sekret – tajemną, magiczną bibliotekę, ukrytą głęboko pod ziemią. Przyciąga ona zarówno dobre, jak i złe siły, które chcą zrobić użytek z wiedzy i mocy ukrytych za zamkniętymi drzwiami. Biblioteki strzeże rodzeństwo, Estrid i Magnar Mimer. Przez wszystkie lata, podczas których stali na straży, żadne złe moce nie zagroziły pokojowi. Aż do teraz...

Wszystkich miłośników literatury fantasy zapraszam do udziału w konkursie promującym serię książek PAX. Trzyosobowe grupy uczniów będą rozwiązywać zadania konkursowe związane tematycznie z serią. Przewidziano nagrody dla uczestników i dla biblioteki. Termin rozstrzygnięcia zabawy zostanie ustalony po sformowaniu drużyn. Zgłoszenia proszę kierować do mnie.

Joanna Różańska-Tańska