Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/index.php:1) in /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/libraries/joomla/session/session.php on line 532

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/index.php:1) in /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/libraries/joomla/session/session.php on line 532
Wybory książek - rozstrzygnięcie

12.03.2015r. w naszej szkole odbyły się Wybory Książek – ogólnopolska akcja pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej mająca na celu poznanie prawdziwych czytelniczych zainteresowań uczniów. W akcji wzięło udział 126 osób, uczniowie chętnie dzielili się czytelniczymi fascynacjami.

Wybory zostały przeprowadzone na zasadzie mobilnej urny – dwie uczennice z kl. IIa – Marta Kłodowska i Klaudia Opońska wraz z nauczycielem – Joanną Różańską - Tańską odwiedzały każdą klasę, aby uczniowie mogli zagłosować. Taki sposób dał również możliwość powiedzenia jeszcze paru słów o celu akcji.Wybrane przez młodzież tytuły mają szansę znaleźć się w najbliższym czasie na bibliotecznych półkach. Njwięcej głosów otrzymały następujące tytuły: „Beksińscy. Portret podwójny” Magdaleny Grzebałkowskiej, „Czarny Anioł. Opowieść o Ewie” Angeliki Kuźni, „Ludzie czy bogowie” Dariusza Kostki, „Szeptem” Becci Fitzpatrick oraz „Pamiętnik narkomanki” Barbary Rosiek.

 

Joanna Różańska - Tańska