Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/index.php:1) in /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/libraries/joomla/session/session.php on line 532

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/index.php:1) in /home/adminzsp/ftp/strona_zsp/libraries/joomla/session/session.php on line 532
Zajęcia na Politechnice Warszawskiej
  • zdjęcie 1
  • Klasa
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Grupa uczniów 5 grudnia uczestniczyła w zajęciach na Politechnice Warszawskiej na wydziale Geodezji i Kartografii, które odbyły się w Obserwatorium Astronomiczno-Geodezyjnym PW w Józefosławiu.

Zostaliśmy przywitani przez wykładowcę p. dr Tomasza Olszaka, a następnie wysłuchaliśmy wykładu na temat zastosowania geodezji. Kolejnym etapem były warsztaty, na których określaliśmy masę Ziemi wykorzystując pomiary grawimetryczne oraz dowiedzieliśmy się, do czego są wykorzystywane. Mogliśmy również zobaczyć profesjonalne przyrządy pomiarowe, w które wyposażone jest obserwatorium.

Po zakończeniu warsztatów udaliśmy się na seans filmowy. Niecodzienna lekcja geografii każdemu się podobała. Wszyscy wrócili zadowoleni.

Karolina Przybysławska